Tel : 0312 815 10 43 - 44

Hakkımızda

Nurtal Hakkında

2007 yılında kurulan NURTAL MAKİNA VE İMALAT LTD. ŞTİ. Ankara´nın Kazan ilçesinde bulunan Keresteciler Sanayi Sitesinde, fabrika binası, asfalt depolama tesisleri, makina imalat ve makina tamir bakım atölyeleri ile asfalt emülsiyon üretim tesisleri, idari binalar ve destek binalardan oluşan 10.000m2 lik bir alana yayılmıştır.

NURTAL MAKİNA VE İMALAT LTD. ŞTİ., emülsiyon tesisi, modifiye asfalt tesisi, emülsiyon imalatları, mekanik plent uygulamaları, satih kaplama yapımı ve uygulamaları, yol yapım işleri, modifiye asfalt üretimi gibi bir çok farklı alanda hizmet vermektedir. Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde öncü olan şirketimiz, her geçen gün kendini yenileyen teknolojik yapısı ve donanımlı teknik kadrosu ile Türkiye’nin önde gelen grupları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

NURTAL MAKİNA VE İMALAT LTD. ŞTİ. hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde vizyon sahibi bir kuruluş olarak, uzman kadromuzla sürekli iyileştirmeyi sağlayan, müşteri memnuniyeti odaklı, teknoloji ile uyumlu bir uluslar arası kalite politikası izlemekteyiz.

Translate »